Warszawa

Gdańsk

Poznań

Szczecin

TOP 5 realizacji lokalnych

1. Black / Poznań / bud. Alfa

Napoje energetyczne BLACK i wizerunek Mike'a Tyson'a w kampanii wielkoformatowej na budynku Alfa w Poznaniu.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

2. Skoda / Poznań / Most Chrobrego

Skoda Rapid już w salonach sprzedaży. W kampanii wykorzystano jedną z naszych największych lokalizacji w Poznaniu przy Moście Chrobrego.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

3. Air Berlin / ul. Półwiejska / Poznań

Realizacja kampani Air Berlin na ul. Pólwiejskiej. Powierzchnia reklamy usytuowana bezpośrednio przy najbardziej uczęszczanym deptaku w mieście.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

4. Inea / Most Chrobrego / Poznań - Chwaliszewo

Most Chrobrego jest jednym z najbardziej uczęszczanych w regionie. Lokalizacja świetnie widoczna z dużej odległości. Reklama firmy Inea to ponad 300m2 grafiki.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

5. Mango / ul. Św. Marcin / Poznań

Promocja marki Mango. Ekspozycja przy ul. Św. Marcin to 120m2 powierzchni reklamowej.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

6. Polbank / ul. Głogowska / Poznań

Powierzchnia reklamowa przy ul. Głogowskiej to jedna z większych w Poznaniu. Polbank eksponował się na 240m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

O Reklamie Wielkopolskiej

Witamy w gościnnych progach Reklamy Wielkopolskiej i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Podkreślamy jednocześnie, że nie wyczerpuje ona wszystkich możliwości, z których skorzystać może klient jeśli zdecyduje się na współpracę z nami, gdyż wyznajemy zasadę „only limit is a sky". A zatem z poznańską precyzją dołożymy wszelkich starań aby nasz klient mógł poczuć, że wszystko jest możliwe, a co więcej zobaczyć to w wielkoformatowym wymiarze.

Nasze atuty to niewątpliwie duże doświadczenie na rynku reklamy - to już 15 lat zdobywania know how w trosce o sukces naszego klienta. Niewątpliwym profitem, który oferujemy jest spokój i bezpieczeństwo. Pozornie wydaje się nie związane z reklamą a jednak. Wszak dla reklamodawcy niezwykle ważne jest aby miejsce, w którym decyduje się zaprezentować swój produkt było nie tylko najwyższej jakości (najlepsza lokalizacja, widoczność - to oczywiste) ale także aby sytuacja prawna danej lokalizacji była uregulowana i sprawdzona. Właśnie dlatego posiadamy własną sieć prawnie zabezpieczonych miejsc (łącznie z wymaganymi pozwoleniami).

Możemy pochwalić się także ogólnokrajowym zasięgiem, gdyż w ciągu tylu lat udało nam się pozyskać prestiżowe miejsca ekspozycyjne w całym kraju. Wybór należy do Ciebie. Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań ..., a może łatwiej będzie jeśli zamkniesz oczy i zatrzymasz palec na mapie Polski w dowolnym miejscu - ups! mała miejscowość, nie znana nazwa, nie przejmuj się znajdziemy tam miejsce na Twoją reklamę. No cóż warto jeszcze wspomnieć, że zapewniamy kompleksową obsługę projektu czyli druk, fachowy montaż i oświetlenie.

Działamy wielokierunkowo i bez fałszywej skromności chcemy pochwalić się, że z naszych reklam korzystają również właściciele /zarządcy budynków, decydując się na współpracę z nami, gdyż część dochodu przeznaczamy na remonty tych budynków (ocieplenia, malowania rewitalizacje i inne).

Cóż pora kończyć to wirtualne spotkanie i spojrzeć sobie w cztery oczy, zapraszamy na kawę, herbatę i wyczerpującą rozmowę wszystkich zainteresowanych naszą ofertą.

O BP Media Group

BP Media: outdoor, billboardy, zewnętrzna reklama wielkoformatowa

citilight bilbordy reklamowe, reklama na bilbordach, bilbordy, reklama wielkoformatowa, reklama outdoorowa, outdoor reklama reklama wielkoformatowa Warszawa, reklama zewnętrzna Warszawa, oudoor Warszawa reklama zewnętrzna Poznań reklama wielkoformatowa Poznań bilbordy Poznań reklama zewnętrzna Szczecin outdoor Gdańsk

Created by boxfish.pl